Wojskowe Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
06 czerwca 2019
Konferencja uczestników systemu zapewnienia jakości [06.06.2019 r.]
Zdjęcie_konferencja_jakość W dniu 6 czerwca 2019 roku w Centrum Konferencyjnym WP odbyła się konferencja dla uczestników systemu zapewnienia jakości resortu obrony narodowej, w ramach której zrealizowano sesję szkolenia.


Wojskowe Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji pełniąc funkcję koordynatora systemu zapewnienia jakości (SZJ) w resorcie obrony narodowej zorganizowało kolejne  szkolenie dotyczące obszaru zapewnienia jakości. Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem na co wskazuje wysoka frekwencja - w przedsięwzięciu wzięło udział 120 uczestników SZJ. Byli to przedstawiciele DGRSZ, DKWS, I2, IU, IWspSZ, KGŻW, NCBC, OBSMPS, WOBWSŻ, WOT oraz gościnnie ITWL.
Głównym celem konferencji było zaprezentowanie problematyki krajowych i międzynarodowych regulacji prawnych dotyczących SZJ, w tym zachodzących i planowanych zmian. Ponadto, przedstawiono zagadnienia dotyczące systemu oceny zgodności wyrobów obronnych.
Z uwagi na duże zainteresowanie przedstawianą problematyką, planowane jest powtórzenie przedsięwzięcia w III kwartale bieżącego roku.

Materiały z konferencji (06-06-2019)

 

generuj pdf
Kontakt

Wojskowe Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji
Nowowiejska 28a
00-909 Warszawa
tel. 261845700
fax. 261845891
wcnjk@ron.mil.pl

    
  • english version
  • BIP
Jednostki Podporządkowane